کارآفرینی و خلق ثروت

زوپ

زوپ

در این استارتاپ سه سرویس ارائه می‌شود. سرویس اول شامل مشاوره متنی یا چت بین بیمار و پزشک مربوطه است. در این سرویس بیمار می‌تواند پس از پرداخت هزینه در یک صفحه شخصی مانند صفحه واتساپ یا تلگرام با پزشک مربوطه ارتباط برقرار کند و مشاوره بگیرد. سرویس بعدی رزرو نوبت حضوری است. این سرویس یک سیستم نوبت‌دهی آنلاین است که کاربر می‌تواند به صورت رایگان از آن استفاده کند. سرویس سوم که وجه تمایز استارتاپ زوپ نسبت به رقبایش است، شامل ویزیت و مشاوره ویدیویی پزشک و بیمار است. به این معنا که بیمار می‌تواند یک ارتباط تصویری با پزشک مورد نظر خود داشته باشد؛ و اگر بیمار نخواهد این ویزیت را به‌صورت تصویری انجام دهد، این سرویس تبدیل به یک ارتباط صوتی خواهد شد.

ادامه و مشاهده ...

دکتر ساینا

دکتر ساینا

کی از استارتاپ‌های مطرح در حوزه سلامت، استارتاپ دکتر ساینا است که در سال ۱۳۹۵ کار خود را آغاز کرده است. سامانه دکتر ساینا این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمان و مکانی که هستید به‌صورت آنلاین از پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها نوبت بگیرید و یا به جای مراجعه حضوری، به صورت تایپ متن، ارسال عکس و صوت از پزشک متخصص مورد نظرتان مشاوره آنلاین دریافت کنید.

ادامه و مشاهده ...

آسانیسم

آسانیسم

آسانیسم سامانه دریافت خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل که مشتری میتواند در آن تنها با چند کلیک خدمات پرستار سالمند و پرستار کودک و ... را دریافت نمایند. کاربران توسط آسانیسم می‌توانند بهترین و نزدیک ترین موسسه پرستاری را برای خدمات خود انتخاب نمایند.

ادامه و مشاهده ...